Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
BA Powierzchnia pas metalowy ze stali nierdzewnej SS304
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | paska |
Strzałka metalowa ze stali nierdzewnej 409 410 420 do produkcji naczyń kuchennych
| Kształt: | paska |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
Uniwersalne paski metalowe ze stali nierdzewnej 202 2205 do zastosowań przemysłowych
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Precyzyjne metalowe paski ze stali nierdzewnej Szczelina 430 Rozmiar 0,5*1200mm
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
| Gęstość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
Wyroby z stali nierdzewnej klasy przemysłowej 316 316L z powierzchnią BA i lustrzaną
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Gęstość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
ASTM A240 316 Płyta ze stali nierdzewnej 316H 316S SS Blacha lustrzana wykończona
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
201 316 Blacha ze stali nierdzewnej z lustrzaną powierzchnią 100 mm 0,1 mm
| Nazwa produktu: | Cewka / taśma / rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Przedmiot: | Płyta ze stali nierdzewnej ASTM 316 |
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
300 serii zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej 0,1 - 3 mm z pierwszą klasą
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
Zestaw z walcowanej na gorąco stali nierdzewnej 201 309 316L 1000 - 6000 mm
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
| Certyfikat: | ISO, SGS, BV itp. |
OCr18Ni9 Gorąco walcowane 310s Wlewy ze stali nierdzewnej 3,0 mm 1000 - 1550 mm
| Szerokość: | 1000-1550 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Pochodzenie: | CHINY |

