Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Węzeł HL ze stali nierdzewnej 304L walcowany na zimno z wykończeniem powierzchniowym BA 2B
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 8K HL 1000 - 2000 mm z minimalną tolerancją
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosowane |
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
BA Stal nierdzewna 201 walcowana na zimno HL Grubość cewki 0,1 3 mm
| Pochodzenie: | CHINY |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
Polerowana płytka ze stali nierdzewnej BA 201 1 mm Dostosowana 1000 mm-6000 mm
| Termin płatności: | T/T, L/C itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. |
| Zastosowanie: | Artykuły spożywcze, gaz, metalurgia, biologia, elektrony, chemikalia, ropa naftowa, bojlery, energia |
AISI HL 201 grubość blachy ze stali nierdzewnej 0,5 mm dla różnych gałęzi przemysłu
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Polerowane, 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K itp. |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. |

