Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
316 316L 304L 304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-100 mm
| Grubość: | 0,3-100 mm |
|---|---|
| Długość: | 6/9/12M lub dostosowane |
| Szerokość: | 1000-2500 mm lub dostosowane |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 304 Płyta z serii 300 Gładka powierzchnia
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Width: | 60-2000mm |
2B Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 304 Seria 300 5 mm
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
|---|---|
| Gatunek stali: | 304/304L |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM |
Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 304 / 304L Odporność na korozję Przemysłowa o grubości 3 mm
| Stopień: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
Pręt okrągły ze stali nierdzewnej AISI 316 304 301 303 310 321 409 430
| Nazwa produktu: | Pręt okrągły SS 304 |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, JIS, EN |
2mm 4mm 304 Płyta ze stali nierdzewnej ASTM Nieoksydowana szerokość 10mm-3500mm
| Szerokość: | 10mm-3500mm |
|---|---|
| Grubość: | 2,5 mm-200 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Konstrukcja Płyta ze stali nierdzewnej 304 o grubości 3 mm ASTM DIN GB JIS EN AISI
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| grubość: | 0,3-120 mm |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Walcowanie na gorąco 304 Grubość blachy ze stali nierdzewnej 1-100 mm 1219 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
Dekoracja Płyta ze stali nierdzewnej JIS 304 Odporność na korozję klasy spożywczej
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| grubość: | 0,4-16mm |
| Szerokość: | 100 mm-2500 mm lub na żądanie |
Dostosowana blacha ze stali nierdzewnej ASTM 201 2B SS 304 Plate
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| grubość: | jak sobie życzysz |
| Szerokość: | 100-1250mm |

