Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Taśma / płyta cewki ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco Tisco do materiałów budowlanych
| Gatunek: | Seria 300, seria 200, seria 400 itp., stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680,3mm-2000mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Aplikacja: | Sprzęt budowlany itp., dekoracyjny, przemysłowy, kuchenny; |
Spawana rura stalowa 0,4-120 mm ASTM 304L Sanitarna rura ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Rurki sanitarne SS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bez szwu lub spawane |
| Materiał (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316L 0,1 mm-200 mm Płyta 316 SS
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm lub jako wymaganie |
| Długość: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm lub jako wymaganie |
GB EN Cienka płyta ze stali nierdzewnej 0,1 mm-3 mm cewka SS 201
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000mm |
| Grubość: | 0.1mm-3mm |
Polerowany pręt okrągły 310S SS316l 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm Średnica
| Nazwa: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Taśma metalowa ze stali nierdzewnej PVD o grubości 0,1 mm-300 mm ISO
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 3mm-2000mm |
| Długość: | Jako wymagane |
Taśma metalowa Silk ze stali nierdzewnej 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 1 mm 2 mm 3 mm Grubość
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 20mm-1500mm |
| Szerokość: | Potrzeby klientów |
9,0 mm bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 316L ASTM A312 3-calowa bezszwowa rura
| Gatunek stali: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość: | Jako wymagane |
Silk Food Grade Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 2B No.1 BA 8K Finish
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
| Szerokość: | 10mm-2000mm lub zgodnie z wymaganiami |
2B Wykończenie cewki walcowanej na gorąco ze stali nierdzewnej 321 304L o grubości 1-3 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 100mm-12000mm (wszystkie rozmiary można dostosować) |
| Szerokość: | 100-2000mm |

