Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Dostosowane 201 410 Cewki ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco 100 mm Seria 300 275 g / M2
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Typ: | cewka stalowa, |
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |
Strój metalowy 201 ze stali nierdzewnej o rozdzielonej krawędzi dla wielu zastosowań 0,1-3 mm
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
Standard AISI Stryj metalowy ze stali nierdzewnej 2B Powierzchnia 420 430 Z tolerancją /-1 mm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
201 Stryj ze stali nierdzewnej Srebrna powierzchnia BA dla przemysłu
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
| Powierzchnia: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
BA HL Lustro Blacha ze stali nierdzewnej AISI 321 410 420 430 2205 Walcowana na gorąco 2B
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Długość: | Żądanie klienta |
3 - 5 MT Gorąco walcowane cewki HR ze stali nierdzewnej szerokość 1000 - 1550 mm
| Metoda przetwarzania: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Certyfikat ISO HR Walcowana cebula ze stali nierdzewnej 304L 316L 409 6000mm
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
Powierzchnia BA walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 1000-2000 mm 2B BA 8K z szczeliną / krawędzią młyńską
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
| Pochodzenie: | Chiny |
Powierzchnia lusterka Stal nierdzewna walcowana na zimno cewka SS o grubości 0,2 mm
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Wysokiej wytrzymałości 316-metalowy pasek ze stali nierdzewnej 10-800 mm dla niezawodnej wydajności
| Kształt: | paska |
|---|---|
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

