Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
ASTM Standardowy Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej 8K S30409 S30408 530mm
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
ASTM 2B Bezszwedzka Rurociąg ze stali nierdzewnej Średnica kwadratowa 0,5 mm -40 mm 530 mm
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
|---|---|
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
304L 316 316L 316Ti 321 Płyta ze stali nierdzewnej Odporność na ciepło
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 2438 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 1219 mm lub dostosowane |
AISI Walcowana na zimno cewka 316L SS 2B BA Wykończenie linii włosów Cewka ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,03 mm-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Silk Standardowy rozmiar cewki walcowanej na gorąco ze stali nierdzewnej 316/316L do budowy
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | A240M, EN10088-2, JIS, GB3280 |
| Grubość: | 3-20 mm lub dostosowane |
Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 316 Gładka powierzchnia Odporność na korozję 0,3 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Nazwa handlowa: | Silk |
309S 430 201 Płyta ze stali nierdzewnej 1250 mm Spawanie Walcowane na gorąco
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1250mm |
| Grubość: | 0,1-20 mm lub jako wymaganie |
AISI 4x8 5x10 Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2 mm 3 mm
| Grubość: | 0,3 mm-4 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm-2000mm |
| Długość: | jako wymaganie klienta |
409 430 410 Taśma / arkusz cewki ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie powierzchni
| Gatunek: | seria 400 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm~1524mm |
| Grubość: | 0,3 mm - 12,0 mm |
Nr 8 Wykończenie lustrzane Blacha ze stali nierdzewnej Blacha stalowa o grubości 2 mm i grubości 1 mm ASTM
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 600-1250mm |

