Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
304L Gorąco walcowana cebula ze stali nierdzewnej 1000-1550mm ze standardową jakością
| Certyfikat: | ISO, SGS, BV itp. |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Walcowana na zimno cebula ze stali nierdzewnej 316L 0,1-3 mm Szerokość Długość Dostosowalna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosuj |
BA Powierzchnia wykończenie walcowane na zimno cewka ze stali nierdzewnej DIN 1000-2000mm szerokość
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosuj |
S30408 S30403 Rurociąg bezszwowy ze stali nierdzewnej 20 mm Do przemysłu petrochemicznego
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Grubość ściany: | 1-40 mm lub dostosowane |
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
ASTM 316 Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej 1000-5800 mm lub na zamówienie
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
Zamówienie 201 316 Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej grubość ściany 1-40 mm
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
| Zastosowanie: | Nawadnianie drenażowe, przemysł petrochemiczny itp |
316 pasek ze stali nierdzewnej BA powierzchnia wykonana w Chinach 0,1-3 mm 8K
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
| Kształt: | paska |
DIN EN 316 Płyta ze stali nierdzewnej 0,3 mm wyżarzona antykorozyjnie
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Dostosowana płyta walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej o grubości 0,6 mm ISO9001
| Nazwa produktu: | Blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
Płyta ze stali nierdzewnej Silk 316L 316 o grubości 10 mm Dobra jasność
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej 10 mm |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |

