Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Płyty metalowe ze stali nierdzewnej SS304/316L 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 mm Arkusz SS 8K HL
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
HL Cold Rolled Steel Coil 1000-6000mm Długość z obróbką powierzchni
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej CR o średnicy 0,1 - 3 mm, długość niestandardowa 1000 - 6000 mm
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosowane |
Zestaw ocieplony z stali nierdzewnej
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-1550 mm lub dostosowane |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
5 mm - 15 mm Gorąco walcowane cewki ze stali nierdzewnej 1550 mm Slit Edge 3-5MT
| Metoda przetwarzania: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
BA 2B 304L Węzeł ze stali nierdzewnej 1000-2000 mm Szerokość Długość Dostosowywalna
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosuj |
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
Okrągła S31603 Rurka ze stali nierdzewnej S30403 Grubość ściany 1 - 40 mm GB Standard
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
2B Bezszwodowe rury ze stali nierdzewnej średnica zewnętrzna 6-530 mm lub na zamówienie
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
SS 304L Bezszwowe rury stalowe Drenaż nawadniania Grubość ściany 1 - 40 mm
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość ściany: | 1-40 mm lub dostosowane |
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
BA Powierzchnia Rurociąg SS z stali nierdzewnej bez szwu 1000 - 5800mm 316L
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nawadnianie drenażowe, przemysł petrochemiczny itp |
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |

