Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Rury sanitarne ze stali nierdzewnej 316 ASTM Spawane i bezszwowe rury stalowe
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM 316 Płyta ze stali nierdzewnej o średniej grubości Walcowana na zimno Walcowana na gorąco
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, |
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
316l 410 316 Spawana rura stalowa Polerowana bezszwowa stalowa rura okrągła
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | spawane |
2B Finish 201 Walcowane na gorąco cewki ze stali nierdzewnej 600 mm do windy domowej
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |
| Szerokość: | 600mm-1250mm |
SUS316l Cewka walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 201
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Tisco Posco Baostee Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS najlepsza cena
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Grubość: | 0,1-15 mm |
2B Finish 201 Blacha ze stali nierdzewnej 202 430 Metal 10 mm do budowy
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
Metal 201 Blacha ze stali nierdzewnej Płyta SS 0,3 mm 1 mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
201 316 430 Gięcie Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej 30 mm
| Stopień: | Seria 200, Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,3 mm-30 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Polerowana walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej Cewka 309S 310 316 410 430 904L 16 mm
| Szerokość: | 100mm ~ 2000mm |
|---|---|
| długość: | Wymagania klienta |
| Grubość: | 3-16mm |

