Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
5 mm - 15 mm Gorąco walcowane cewki ze stali nierdzewnej 1550 mm Slit Edge 3-5MT
| Metoda przetwarzania: | Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
BA 2B 304L Węzeł ze stali nierdzewnej 1000-2000 mm Szerokość Długość Dostosowywalna
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosuj |
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
Okrągła S31603 Rurka ze stali nierdzewnej S30403 Grubość ściany 1 - 40 mm GB Standard
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
ASTM Standardowy Rurociąg bezszwodowy ze stali nierdzewnej 8K S30409 S30408 530mm
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
Dostosowana rolka blachy SS 316 409 410 420 430 2B Cewka ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Grubość: | 0,18-100mm |
| Szerokość: | 10~2500mm |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej 15 mm SS201 12 cali 2B 2D BA 2BA Wykończenie
| Nazwa: | 12-calowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Gatunek: | Seria 300 |
2B Bezszwodowe rury ze stali nierdzewnej średnica zewnętrzna 6-530 mm lub na zamówienie
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
BA Powierzchnia Rurociąg SS z stali nierdzewnej bez szwu 1000 - 5800mm 316L
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nawadnianie drenażowe, przemysł petrochemiczny itp |
| Obróbka powierzchniowa: | 2B, BA, 8K, HL itp |
ASTM 2B Bezszwedzka Rurociąg ze stali nierdzewnej Średnica kwadratowa 0,5 mm -40 mm 530 mm
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
|---|---|
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, GB itp. |
310 316 321 Pręt okrągły ze stali nierdzewnej 6mm 4mm 3mm 2mm Pręt metalowy
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Nazwa: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 2 mm |
| Średnica: | 0,5-500 mm |

