Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
304 201 316 Walcowana na zimno rolka ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-3,0 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Szerokość: | 500-2000mm |
304 Rura bez szwu ze stali nierdzewnej 316L 6 mm-630 mm OD Rozmiar niestandardowy
| Gatunek: | 304 316 316L |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
| Grubość: | 0,05 mm-100 mm |
SUS316l Cewka walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 201
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
0,22-2,98 mm 304 316 201 Cewka ze stali nierdzewnej Zapas 2B Wykończenie
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | Maks. 1254 mm |
| Długość: | jako wymagania klienta. |
2B Wykończenie cewki walcowanej na gorąco ze stali nierdzewnej 321 304L o grubości 1-3 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 100mm-12000mm (wszystkie rozmiary można dostosować) |
| Szerokość: | 100-2000mm |
Płyty metalowe ze stali nierdzewnej SS304/316L 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 mm Arkusz SS 8K HL
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
316 304 Rura spawana 6 mm - 630 mm polerowana rura ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
Metal 201 Blacha ze stali nierdzewnej Płyta SS 0,3 mm 1 mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
Polerowana walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej Cewka 309S 310 316 410 430 904L 16 mm
| Szerokość: | 100mm ~ 2000mm |
|---|---|
| długość: | Wymagania klienta |
| Grubość: | 3-16mm |
Dostosowane 201 410 Cewki ze stali nierdzewnej walcowane na gorąco 100 mm Seria 300 275 g / M2
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Typ: | cewka stalowa, |
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |

