Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Niestandardowe cewki ze stali walcowanej na gorąco SS 304, lekko naoliwione
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Grubość: | 3-20 mm lub dostosowane |
| Długość: | jako wymagania klienta. |
Aerospace Use 316 SS Plate 3 - 2000mm Szerokość 1 - 6m Długość
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Polerowany pręt okrągły 310S SS316l 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm Średnica
| Nazwa: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Silk 304 Prime Walcowane na zimno stalowe cewki 0,3 mm-3 mm Grubość 2B Wykończenie
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 mm-3 mm |
| Szerokość: | 600mm-2000mm lub na zamówienie |
316l 410 316 Spawana rura stalowa Polerowana bezszwowa stalowa rura okrągła
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | spawane |
HL Cold Rolled Steel Coil 1000-6000mm Długość z obróbką powierzchni
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
SS 304L Bezszwowe rury stalowe Drenaż nawadniania Grubość ściany 1 - 40 mm
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Grubość ściany: | 1-40 mm lub dostosowane |
| Długość: | 1000-5800 mm lub dostosowane |
BA Powierzchnia walcowana na zimno cebula ze stali GB Standard 201 304 316 1000-2000mm
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |

