Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej 304 o wysokiej wytrzymałości 0,3 mm Doskonała odporność na korozję
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
Płyta ze stali nierdzewnej 4 mm 8K 304 o doskonałej odporności na korozję
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Elastyczna płyta ze stali nierdzewnej ASTM 304 2B Arkusz wykończeniowy do budowy
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Tolerancja: | ±1% |
Blacha ze stali nierdzewnej 2 mm 304 Płyta z serii 300 Gładka powierzchnia
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Width: | 60-2000mm |
Walcowanie na gorąco 304 Grubość blachy ze stali nierdzewnej 1-100 mm 1219 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 ASTM 2B BA Wykończenie o grubości 0,1-200 mm
| Długość: | 2500mm -6000mm dowolny rozmiar |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Grubość: | 0,1-200 mm |
4 mm - 25 mm 304 Płyta ze stali nierdzewnej 1000 mm - 2000 mm Doskonała wytrzymałość
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Thickness: | 4mm-25mm |
| Yield Strength: | 205 |
6m 304 blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno 0,2 mm - 100 mm
| Length: | 1-6m Or As Required |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 |
| Form: | Plate |
316 316L 304L 304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-100 mm
| Grubość: | 0,3-100 mm |
|---|---|
| Długość: | 6/9/12M lub dostosowane |
| Szerokość: | 1000-2500 mm lub dostosowane |
Konstrukcja Płyta ze stali nierdzewnej 304 o grubości 3 mm ASTM DIN GB JIS EN AISI
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| grubość: | 0,3-120 mm |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |

