Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Cewka ze stali nierdzewnej 321 walcowana na zimno 0,3 mm 0,5 mm SS 430 Cewka
| Gatunek: | Seria 300/seria 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3 mm, 0,1-5 mm |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej CR o średnicy 0,1 - 3 mm, długość niestandardowa 1000 - 6000 mm
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosowane |
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 8K HL 1000 - 2000 mm z minimalną tolerancją
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosowane |
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
AISI 4x8 5x10 Blacha ze stali nierdzewnej 0,5 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2 mm 3 mm
| Grubość: | 0,3 mm-4 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 600mm-2000mm |
| Długość: | jako wymaganie klienta |
BA 2B 8K Taśma ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie 301 304 310 316 316L 410 420 430 440C
| Gatunek: | Seria 300/seria 400 |
|---|---|
| Szerokość: | 10-600mm |
| Grubość: | walcowane na zimno 0,3-4 mm; walcowane na gorąco 3-16 mm |
AISI Walcowana na zimno cewka 316L SS 2B BA Wykończenie linii włosów Cewka ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,03 mm-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
201 202 Blacha ze stali nierdzewnej 6 mm 1500 mm Przybory kuchenne ISO
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-6mm |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Blacha stalowa walcowana na zimno / na gorąco Wykończenie 2B Płyta ze stali nierdzewnej 316
| Stopień: | Seria 300/400 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2500 mm lub dostosowane |
| Grubość: | 0,3-200 mm lub dostosowane |
Walcowana na gorąco 409 316L Cewka ze stali nierdzewnej 304 SS Arkusz cewki
| Szerokość: | 10mm-2000mm |
|---|---|
| Grubość: | 3-16mm |
| Tolerancja: | ±1% |
409 430 410 Taśma / arkusz cewki ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie powierzchni
| Gatunek: | seria 400 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm~1524mm |
| Grubość: | 0,3 mm - 12,0 mm |

