Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
201 316l zimno walcowana cebula ze stali nierdzewnej 2000 mm 8K
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
300 400 serii zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej 3 mm
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Węzeł HL ze stali nierdzewnej 304L walcowany na zimno z wykończeniem powierzchniowym BA 2B
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
BA Stal nierdzewna 201 walcowana na zimno HL Grubość cewki 0,1 3 mm
| Pochodzenie: | CHINY |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
Nr 8 Wykończenie lustrzane Blacha ze stali nierdzewnej Blacha stalowa o grubości 2 mm i grubości 1 mm ASTM
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 600-1250mm |
0,35 mm 0,6 Mm blacha i płyty ze stali nierdzewnej 316L walcowane na zimno
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosowane |
2B Rura bez szwu ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 304L Rura o grubości ścianki 2 mm
| gatunek: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Tolerancja: | ±1% |
Blachy ze stali nierdzewnej 316 polerowane na lustro Walcowane na zimno 0,1 mm 600 mm
| gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Grubość: | 0,1-3 mm |
Odporność na korozję Blacha ze stali nierdzewnej 316 60 mm walcowana na zimno
| Standard: | GB/ASTM |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Silk |
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
1000-6000mm zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Pochodzenie: | Chiny |
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosuj |

