Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
316 Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 6 cali 8 cali rura SS 2B do rurociągów gazowych / wodnych
| Gatunek: | 304, 316l |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 15mm-100mm |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Rury sanitarne ze stali nierdzewnej 316 ASTM Spawane i bezszwowe rury stalowe
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
Rury bez szwów z stali nierdzewnej serii 8K 304 300 do nawadniania drenażowego
| Grubość ściany: | 1-40 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
321 310S Rura bez szwu ze stali nierdzewnej ASTM AISI do rur wodociągowych
| Rodzaj: | Bez szwu lub spawane |
|---|---|
| Materiał (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Grubość: | 0,4-120mm |
Tisco Posco Baostee Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS najlepsza cena
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Grubość: | 0,1-15 mm |
1000 - 2000 mm cebula ze stali nierdzewnej 304L 304 Standardowy pakiet 8K Powierzchnia
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
|---|---|
| Pochodzenie: | CHINY |
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
Certyfikat ISO HR Walcowana cebula ze stali nierdzewnej 304L 316L 409 6000mm
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
Powierzchnia BA walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 1000-2000 mm 2B BA 8K z szczeliną / krawędzią młyńską
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Walcowane na zimno |
| Pochodzenie: | Chiny |
1000 - 2000 mm walcowana na zimno cebula ze stali nierdzewnej 2B BA z szczeliną
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
Zastosowalna cebula ze stali nierdzewnej CR BA 0,1-3 mm Grubość 1000-2000 mm
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |

