Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
201 304 304L Taśma ze stali nierdzewnej walcowana na zimno powłoka ocynkowana
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, chiny |
|---|---|
| Szerokość: | 8-1500mm |
| Grubość: | 0,4-2mm |
Silk 201 304 410 430 904l Cewka ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie cewki SS304
| Gatunek: | Seria 200/300/400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 3 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
4mm 201 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości Odporny na zużycie
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | Okrągły |
ASTM Precyzyjna taśma ze stali nierdzewnej 304 316 0,03 mm 0,05 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 500 mm, 800 mm, 1 m, 1,2 m, 1,5 m, 2 m lub zgodnie z wymaganiami |
Bezszwowa okrągła rura ze stali nierdzewnej 304 / 304L o grubości ścianki 1-6 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Nazwa handlowa: | Silk |
201 316 430 Gięcie Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej 30 mm
| Stopień: | Seria 200, Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,3 mm-30 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Spawana rura stalowa 0,4-120 mm ASTM 304L Sanitarna rura ze stali nierdzewnej
| Nazwa: | Rurki sanitarne SS |
|---|---|
| Rodzaj: | Bez szwu lub spawane |
| Materiał (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
Spawana rura stalowa ISO 201 304 316 Spawanie rur ze stali nierdzewnej JIS
| Średnica zewnętrzna: | 3 - 450 mm |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 - 30 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie 304 o grubości 0,4 mm - 30 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
| Grubość: | 0,4 mm ~ 30 mm |
9,0 mm bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 316L ASTM A312 3-calowa bezszwowa rura
| Gatunek stali: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-100 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość: | Jako wymagane |

