Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
430 316 304 Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej polerowane wykończenie 2B
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
| Grubość: | 0,2-50 mm |
AISI 201 304 Bezszwowa / spawana rura ze stali nierdzewnej Powierzchnia 2B
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | rura |
Lustrzana cewka ze stali nierdzewnej 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 Do materiałów budowlanych
| Gatunek: | Seria 300, seria 200, seria 400 itp., stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680,3mm-2000mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Aplikacja: | Sprzęt budowlany itp., dekoracyjny, przemysłowy, kuchenny; |
Pręt okrągły ze stali nierdzewnej AISI 316 304 301 303 310 321 409 430
| Nazwa produktu: | Pręt okrągły SS 304 |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, JIS, EN |
Pręt ze stali nierdzewnej 50 mm 304 201 2B Wykończenie dla przemysłu
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 20mm-400mm |
Taśma metalowa ze stali nierdzewnej PVD o grubości 0,1 mm-300 mm ISO
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 3mm-2000mm |
| Długość: | Jako wymagane |
304 Walcowane na gorąco cewki ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm, ocynkowane ogniowo, ze stali ocynkowanej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Rodzaj: | Cewka stalowa, |
| Długość: | 100-12000 mm lub jako wymóg |
Cewka ze stali nierdzewnej Posco BA o grubości 6 mm i grubości 1 mm, perforowana metalowa cewka
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 50mm-2500mm lub na życzenie klienta |
| Długość: | Jako wymaganie klienta |
Odporna na korozję blacha ze stali nierdzewnej 304L o grubości 10 mm walcowana na gorąco
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Nazwa handlowa: | Silk |
Spawanie 316L walcowanej na zimno cewki ze stali nierdzewnej 304 do dachówek 1000 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 900-1000 mm |
| Grubość: | 0,11-1,0 mm |

