Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316L 0,1 mm-200 mm Płyta 316 SS
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm lub jako wymaganie |
| Długość: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm lub jako wymaganie |
Taśma metalowa Silk ze stali nierdzewnej 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 1 mm 2 mm 3 mm Grubość
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 20mm-1500mm |
| Szerokość: | Potrzeby klientów |
Rura ze stali nierdzewnej ASTM A312 304 304L 316L SS Spawana rura
| Nazwa: | Spawana rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
Dostosowana płyta walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej o grubości 0,6 mm ISO9001
| Nazwa produktu: | Blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
BA Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 Błyszcząca powierzchnia do dekoracji
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000mm |
| Grubość: | 0,1-3 mm lub jako wymóg |
Dostosowana spawana walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 304 304l 0,5 mm
| Szerokość: | 100-2000 m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-200 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Tolerancja: | ±1% |
0,11-1,0 mm cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 316L 304 do dachówek
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 900-1000mm |
| Grubość: | 0,11-1,0 mm |
Dostosowana taśma metalowa ze stali nierdzewnej 201 2B Wykończenie taśmy SS 304
| Gatunek: | Seria 200 Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 10-12000 mm lub jako wymóg |
| Szerokość: | 10-200 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
2,5 mm 1,0 mm 1,2 mm Cewka walcowana na zimno ze stali nierdzewnej 201 304 304l 202
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | Na życzenie klienta |
| Szerokość: | 1000-2000mm |
Silk 10mm Walcowana na gorąco rolka ze stali nierdzewnej 201 304 Grubość 3-16mm
| Gatunek: | Seria 200/300 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm ~ 2000mm |
| Długość: | Wymagania klienta |

