Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Rura spawana ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości Dostosowana 20 mm 304 klasy spożywczej
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
AISI HL 201 grubość blachy ze stali nierdzewnej 0,5 mm dla różnych gałęzi przemysłu
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Polerowane, 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K itp. |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. |
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno AISI 10 mm-600 mm 201 Sprzedawaj w niskich cenach
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | jako wymagania klienta. |
| Szerokość: | 10mm-600mm |
BA HL Lustro Blacha ze stali nierdzewnej AISI 321 410 420 430 2205 Walcowana na gorąco 2B
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Długość: | Żądanie klienta |
BA Mirror Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50 mm
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Grubość: | 3-20 mm lub dostosowane |
| długość: | jako wymagania klienta. |
Dostosowana płyta cewki ze stali nierdzewnej HL 316 201 304 80 mm
| Nazwa produktu: | Blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
3mm polerowany pręt okrągły ze stali nierdzewnej do sprzętu
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Numer modelu: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej |
| Długość: | 3000mm-12000mm lub zgodnie z wymaganiami |
Dostosowana blacha ze stali nierdzewnej ASTM 201 2B SS 304 Plate
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| grubość: | jak sobie życzysz |
| Szerokość: | 100-1250mm |
Taśma / płyta cewki ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco Tisco do materiałów budowlanych
| Gatunek: | Seria 300, seria 200, seria 400 itp., stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680,3mm-2000mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Aplikacja: | Sprzęt budowlany itp., dekoracyjny, przemysłowy, kuchenny; |
2B BA Taśmy z blachy ze stali nierdzewnej ASTM AISI Slit Edge / Mill Edge
| Szerokość: | 3 mm-1500 mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000 lub zgodnie z wymaganiami, 1-3500 mm, mniej niż 600 mm |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco, taśma taśmowa, walcowane na zimno / gorąco |
| Aplikacja: | Budownictwo, przemysł, naczynia kuchenne, architektura |

