Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 304L 6 mm - 630 mm OD
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
Rura okrągła bez szwu ze stali nierdzewnej o jasnej powierzchni Sanitarna 30 mm 304 Odporna na korozję
| Standard: | AISI |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Rodzaj: | Bezszwowe/spawane |
ASME 304 316 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej walcowany na gorąco 6 mm-300 mm OD
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
| Średnica: | 6mm-300mm |
Walcowana na gorąco rura kwadratowa bez szwu ze stali nierdzewnej 304 o grubości 1-6 mm do zastosowań przemysłowych
| Materiał: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, GB |
| Tolerancja: | ±1% |
Silk 0,3-3 mm Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304 w cewce / płycie ASTM
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 ~ 3 mm |
| Szerokość: | 500~2100 |
2B Finish 201 Blacha ze stali nierdzewnej 202 430 Metal 10 mm do budowy
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
309S 430 201 Płyta ze stali nierdzewnej 1250 mm Spawanie Walcowane na gorąco
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 600-1250mm |
| Grubość: | 0,1-20 mm lub jako wymaganie |
Dekoracja budynku Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej o jasnej grubości 0,1-100 mm 304
| gatunek: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | GB/JIS |
| Grubość: | 0,1-50 mm |
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej jasnej klasy spożywczej o grubości 1-100 mm 304 / 304L
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | GB/ASTM |
Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 316 Gładka powierzchnia Odporność na korozję 0,3 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Nazwa handlowa: | Silk |

