Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 304L 0,1 - 3 mm Walcowana na zimno 2000 mm
| Yield Strength: | 205 |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Jasna powierzchnia BA 304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 100 mm, walcowana na gorąco
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300 |
| Standard: | ASTM |
Gładka powierzchnia 304 Płyta ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno 2 mm Grubość 1500 mm
| Materiał: | 304L |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | SEN YI LU |
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej jasnej klasy spożywczej o grubości 1-100 mm 304 / 304L
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | GB/ASTM |
ASTM AISI 304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm-25 mm do dekoracji ścian
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Silk 300 Series AISI 304 Arkusz cewki ze stali nierdzewnej o grubości 0,15-6 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-6mm |
| Szerokość: | 24-2000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej JIS BA 304 316L o szerokości 2000 mm
| Szerokość: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Długość: | 1500 mm - 6000 mm |
| Grubość: | 1 mm - 10 mm |
Walcowana na gorąco 409 316L Cewka ze stali nierdzewnej 304 SS Arkusz cewki
| Szerokość: | 10mm-2000mm |
|---|---|
| Grubość: | 3-16mm |
| Tolerancja: | ±1% |
BA 2B 8K Taśma ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie 301 304 310 316 316L 410 420 430 440C
| Gatunek: | Seria 300/seria 400 |
|---|---|
| Szerokość: | 10-600mm |
| Grubość: | walcowane na zimno 0,3-4 mm; walcowane na gorąco 3-16 mm |
304 SS Arkusze dekoracyjne ASTM 10mm Płyta ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300 |
| Standard: | GB |

