Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
ASTM 304 Spawana okrągła rura ze stali nierdzewnej Grubość 0,5 - 20 mm
| Materiał: | 304/304L |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
201 304 Stal nierdzewna SS Metalowy pasek z ASTM GB Standard 8K
| Grubość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
Silk SS 304 Arkusz 2B BA Płyta ze szczotkowanej stali nierdzewnej GB
| Stopień: | 304 |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Grubość: | ≤4 mm |
Wysokiej wydajności 304 304L pasek ze stali nierdzewnej z powierzchnią BA według normy DIN
| Tolerancja: | Grubość: +/-0,02 mm, szerokość: +/-1 mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
| Standard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Zastosowalny 304 304L ze stali nierdzewnej
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
|---|---|
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Wykończenie lustrzane Arkusz SS 304 ASTM A240 Płyta ze stali nierdzewnej 316L
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304, 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm 304L 304 ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 8K
| Długość: | Zgodnie z życzeniem klienta |
|---|---|
| Szerokość: | 300mm-2000mm |
| grubość: | 0,2 mm ~ 200 mm |
304l 304 Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej w magazynie Lustrzane wykończenie
| Gatunek: | 304 |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm, 2440 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm lub na życzenie klienta |
| Szerokość: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm lub na życzenie klienta |
Rury bez szwów z stali nierdzewnej serii 8K 304 300 do nawadniania drenażowego
| Grubość ściany: | 1-40 mm lub dostosowane |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe, prostokątne, kwadratowe |
| Średnica zewnętrzna: | 6-530 mm lub dostosowane |
ASME AS240 316 Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 Blacha
| Nazwa produktu: | Cewka / taśma / rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Przedmiot: | Płyta ze stali nierdzewnej ASTM 316 |
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |

