Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
304 Walcowane na gorąco cewki ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm, ocynkowane ogniowo, ze stali ocynkowanej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Rodzaj: | Cewka stalowa, |
| Długość: | 100-12000 mm lub jako wymóg |
Niestandardowa cewka ze stali nierdzewnej ASTM 304 201 2B Wykończenie cewki SS 316
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 3 mm-2500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość: | jako wymagania klienta. |
AISI 201 304 Bezszwowa / spawana rura ze stali nierdzewnej Powierzchnia 2B
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | rura |
Dekoracja Spawana bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 2 cale 304
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 10,3–1219 mm (1/8"–48") |
Nikiel 410 Walcowane na gorąco cewki ze stali nierdzewnej 201 304 20 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Typ: | cewka stalowa, |
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |
Płyta ze stali nierdzewnej 4 mm 8K 304 o doskonałej odporności na korozję
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 304 o wysokiej wytrzymałości 0,3 mm Doskonała odporność na korozję
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
Dekoracja SS304 304 Płyta ze stali nierdzewnej 6K Doskonała odporność na ciepło 2000 mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 o średniej grubości 1500 mm, walcowana na gorąco, odporna na korozję
| Stopień: | 304/304L |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Silk |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu |
Płyta ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości 304 Sanitarna o grubości 30 mm z nadrukiem na zamówienie
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Stopień: | 304 |
| Standard: | GB/ASTM/JIS |

