Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Spawana rura stalowa ISO 201 304 316 Spawanie rur ze stali nierdzewnej JIS
| Średnica zewnętrzna: | 3 - 450 mm |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 - 30 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Silk 201 304 410 430 904l Cewka ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie cewki SS304
| Gatunek: | Seria 200/300/400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 3 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Silk 10mm Walcowana na gorąco rolka ze stali nierdzewnej 201 304 Grubość 3-16mm
| Gatunek: | Seria 200/300 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm ~ 2000mm |
| Długość: | Wymagania klienta |
LianGe Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 201 SS304 Cewka w kolorze naturalnym
| Gatunek: | 200/300Seria |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000m lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 0,5-200 mm lub zgodnie z wymaganiami |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie lustrzane SS Arkusz 316
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Rura ze stali nierdzewnej ASTM A312 304 304L 316L SS Spawana rura
| Nazwa: | Spawana rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
201 304 430 Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco Lustro 600 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Typ: | cewka stalowa, |
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |
304 Jasna walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 201 3 mm 1250 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Typ: | cewka stalowa, |
| długość: | 100-12000 mm lub jako wymaganie |
Cewka ze stali nierdzewnej o wysokiej wydajności walcowanej na gorąco PE HDP SMP 301 304 310 321 16 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,1 mm-16 mm |
| Szerokość: | 50-2000 mm |
304 201 316 Walcowana na zimno rolka ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-3,0 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Szerokość: | 500-2000mm |

