Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Silk 6mm 201 304 Rolka cewki ze stali nierdzewnej 2B Odporność na korozję wykończeniową
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0.1mm-16mm |
| Szerokość: | 50-2000mm |
4 mm 6 mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,3 mm-30 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
ASME 304 316 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej walcowany na gorąco 6 mm-300 mm OD
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |
| Średnica: | 6mm-300mm |
201 304 Blacha ze stali nierdzewnej 5mm NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 Powierzchnia
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
304 Lustrzana polerowana rura ze stali nierdzewnej DIN EN Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 1mm-60mm lub dostosowane |
316 304 Rura spawana 6 mm - 630 mm polerowana rura ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
BA Gładka taśma ze stali nierdzewnej Odporność na korozję 100 mm Walcowana na zimno 304
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM/JIS |
| Stopień: | 304 |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej polerowanej lustrzanie 304 o grubości 0,4 mm - 30 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
| Grubość: | 0,4 mm ~ 30 mm |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej Silk 304 BA 2B nr 1 nr 4 8k Wykończenie okrągłej rury stalowej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,2mm-12mm |
| Długość: | 6m lub jako wymaganie klienta |
0,22-2,98 mm 304 316 201 Cewka ze stali nierdzewnej Zapas 2B Wykończenie
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | Maks. 1254 mm |
| Długość: | jako wymagania klienta. |

