Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Jasna powierzchnia 304 Grubość blachy ze stali nierdzewnej 2 mm Gładka 1000 mm
| Stopień: | seria 300 |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Silk |
| Tolerancja: | ±1% |
Rura spawana ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości Dostosowana 20 mm 304 klasy spożywczej
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
Dostosowana spawana walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 304 304l 0,5 mm
| Szerokość: | 100-2000 m lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-200 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Tolerancja: | ±1% |
4mm 6mm 8mm 10mm Gruba płyta ze stali nierdzewnej 304 316 Płyta SS310
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
Spawana rura bez szwu 3-20 mm 201 304 Rura metalowa ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm~630mm |
Walcowana na gorąco rura kwadratowa bez szwu ze stali nierdzewnej 304 o grubości 1-6 mm do zastosowań przemysłowych
| Materiał: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | AiSi, ASTM, GB |
| Tolerancja: | ±1% |
Bezszwowa okrągła rura ze stali nierdzewnej 304 / 304L o grubości ścianki 1-6 mm
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Nazwa handlowa: | Silk |
Spawanie 316L walcowanej na zimno cewki ze stali nierdzewnej 304 do dachówek 1000 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 900-1000 mm |
| Grubość: | 0,11-1,0 mm |
2b Ba 316 Płyta ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm lub jako wymaganie |
| Długość: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm lub jako wymaganie |
BA Mirror Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50 mm
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Grubość: | 3-20 mm lub dostosowane |
| długość: | jako wymagania klienta. |

