Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 ASTM 2B BA Wykończenie o grubości 0,1-200 mm
| Długość: | 2500mm -6000mm dowolny rozmiar |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Grubość: | 0,1-200 mm |
201 304 Płyta ze stali nierdzewnej 0,25 mm-3,0 mm Arkusz SS316
| Stopień: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| długość: | 3/6/9/12 lub Dostosowane |
| Szerokość: | Dostosowane |
AISI 5mm 304 310S Pręt okrągły ze stali nierdzewnej Gięcie na zimno do materiałów budowlanych
| Nazwa: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 5 mm |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300 |
| Kształt: | Okrągły |
ASTM A312 Rura bez szwu SCH 40 80 304 201 304 Rury 6 "8" 12 "
| Gatunek: | Seria 200 Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,5 mm - 30 mm jako twoja prośba |
| Długość: | Zgodnie z życzeniem klienta |
4 mm - 20 mm 304 Płyta ze stali nierdzewnej walcowana na gorąco / walcowana na zimno
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 2000-12000 mm lub niestandardowe |
Budowanie blachy ze stali nierdzewnej 304L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,01 ~ 200 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno o grubości 1,5 mm 304 316 4x8 Blacha
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Rura okrągła bez szwu ze stali nierdzewnej o jasnej powierzchni Sanitarna 30 mm 304 Odporna na korozję
| Standard: | AISI |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Rodzaj: | Bezszwowe/spawane |
0,11-1,0 mm cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 316L 304 do dachówek
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 900-1000mm |
| Grubość: | 0,11-1,0 mm |
Dostosowana taśma metalowa ze stali nierdzewnej 201 2B Wykończenie taśmy SS 304
| Gatunek: | Seria 200 Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 10-12000 mm lub jako wymóg |
| Szerokość: | 10-200 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |

