Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Elastyczna płyta ze stali nierdzewnej ASTM 304 2B Arkusz wykończeniowy do budowy
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Tolerancja: | ±1% |
Blacha ze stali nierdzewnej 304 o grubości 8 mm Inżynieria o wysokiej wytrzymałości Taśma walcowana na gorąco Sprzedane
| Gatunek stali: | 304/304L |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Aplikacja: | Dekoracja inżynierska itp |
304 2B Blacha ze stali nierdzewnej Długość AISI ASTM Dostosowana
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
700mm-2000mm Odporna na korozję płyta stalowa 304 Stal nierdzewna 2B Wykończenie
| Długość: | 6/9/12m |
|---|---|
| Szerokość: | 700mm-2000mm |
| Grubość: | 2mm-50mm, 3.0mm-200mm |
Pręt ze stali nierdzewnej 50 mm 304 201 2B Wykończenie dla przemysłu
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 20mm-400mm |
1.0mm gruby półtwardy 304 cewka ze stali nierdzewnej NR 1 NR 3 NR 4
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | jako wymagania klienta. |
| Szerokość: | 3 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
430 316 304 Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej polerowane wykończenie 2B
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 1000-2000 mm lub dostosowane |
| Grubość: | 0,2-50 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej Super Duplex walcowana na zimno 304 316 316L
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Typ: | Płyta |
| Grubość: | Cold rolled:0.3-3.0mm; Walcowane na zimno: 0,3-3,0 mm; Hot rolled:3.0-120mm |
J1 J2 Walcowane na zimno lustro 8k SS 304 2B Wykończenie blacha ze stali nierdzewnej 4x8
| Nazwa: | Wykończenie lustrzane z blachy SS 304 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 200 |
| Technika: | Walcowane na zimno |
201 304 Płyta ze stali nierdzewnej 0,25 mm-3,0 mm Arkusz SS316
| Stopień: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Długość: | 3/6/9/12 lub Dostosowane |
| Szerokość: | Dostosowane |

