Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
2B BA Taśmy z blachy ze stali nierdzewnej ASTM AISI Slit Edge / Mill Edge
| Szerokość: | 3 mm-1500 mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000 lub zgodnie z wymaganiami, 1-3500 mm, mniej niż 600 mm |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco, taśma taśmowa, walcowane na zimno / gorąco |
| Aplikacja: | Budownictwo, przemysł, naczynia kuchenne, architektura |
Arkusze i płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno / na gorąco 500 mm-2000 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Odporna na korozję blacha ze stali nierdzewnej 304L o grubości 10 mm walcowana na gorąco
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Nazwa handlowa: | Silk |
321 310S Rura bez szwu ze stali nierdzewnej ASTM AISI do rur wodociągowych
| Rodzaj: | Bez szwu lub spawane |
|---|---|
| Materiał (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Grubość: | 0,4-120mm |
Walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 201 2B 3-100 mm do dekoracji
| Grubość: | 0,3-3 mm, 3-100 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 100-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Długość: | 1000-6000 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
316 Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej 6 cali 8 cali rura SS 2B do rurociągów gazowych / wodnych
| Gatunek: | 304, 316l |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 15mm-100mm |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Cewka ze stali nierdzewnej Posco BA o grubości 6 mm i grubości 1 mm, perforowana metalowa cewka
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość: | 50mm-2500mm lub na życzenie klienta |
| Długość: | Jako wymaganie klienta |
4mm 201 Okrągły pręt ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości Odporny na zużycie
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | Okrągły |
Niestandardowa płyta ze stali nierdzewnej 316 Walcowana na gorąco 3/4/6 mm Grubość 2000 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Grubość: | 3-100 mm lub zgodnie z życzeniem klienta |
Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316 AISI ASTM 310 Wykończenie lustrzane 30 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |

