Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Niestandardowy 304 304L Strip ze stali nierdzewnej 8K 2B BA 10-800mm
| Gęstość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny, krawędź młyna |
304 316 316L 201 Płyta ze stali nierdzewnej 2205 2507 Płyta S31803
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300, seria 200, 201,202,304 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
Blacha ze stali nierdzewnej Aisi Astm 201 304 316 Walcowana na zimno 1 mm 2 mm 3 mm
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej 10 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 200-2000 mm |
| Grubość: | 0,3 mm-10 mm |
201 304 316 HL Metalowy pasek ze stali nierdzewnej 10-800 mm Do zastosowań przemysłowych
| Gęstość: | 0,1-3 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Szerokość: | 10-800 mm lub dostosuj |
2B Rura bez szwu ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 304L Rura o grubości ścianki 2 mm
| gatunek: | 304/304L |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Tolerancja: | ±1% |
Dostosowana płyta cewki ze stali nierdzewnej HL 316 201 304 80 mm
| Nazwa produktu: | Blacha walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
2000mm 304 201 Płyta ze stali nierdzewnej 200mm Dekoracja sufitu z tektury falistej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
Zastosowalna cebula ze stali nierdzewnej CR BA 0,1-3 mm Grubość 1000-2000 mm
| Długość: | 1000-6000 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Wykończenie powierzchni: | 2B, BA, 8K, HL, nr 4 itp. |
Silk 0,3-3 mm Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304 w cewce / płycie ASTM
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 ~ 3 mm |
| Szerokość: | 500~2100 |
SUS 304 316 Blachy ze stali nierdzewnej Blacha walcowana na zimno 80 mm
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej 10 mm |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |

