Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
ASTM Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 324 316 do sprzętu kuchennego
| Szerokość: | 50mm-2000mm |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 mm-16 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Elastyczne bezszwowe rury SS Spawane 310S 316 5-calowa rura ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 15mm-100mm |
Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316 Gładka powierzchnia 2B 20 mm
| gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | GB/JIS |
| Grubość: | 0,1-3 mm |
Odporność na korozję Kwadratowa rura ze stali nierdzewnej Mocna gładka powierzchnia 6 mm walcowana na gorąco
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Rodzaj: | rura |
| Tolerancja: | ±1% |
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej AISI 420 430 SS 410 Rury bez szwu
| Gatunek: | seria 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,4 - 30 mm |
| OD: | 6 - 600mm |
SS321 Rura 316 310S Spawana okrągła rura ze stali nierdzewnej do dekoracji
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Rodzaj: | Spawane, bezszwowe |
Prosta, jasna, walcowana na gorąco okrągła rura ze stali nierdzewnej, wyżarzana 1/8 "1/4" "1/2" gruba 316
| gatunek: | 316/316L |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągła rura |
| Aplikacja: | system rurociągów inżynieryjnych / wodociągowych |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej AISI 201 2B Bezszwowa okrągła rura
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | ≤12000mm lub na życzenie klienta |
| Grubość: | 0,05mm-20mm |
0,1-3 mm walcowana na zimno płyta ze stali nierdzewnej 304 / 304L klasy spożywczej
| Stopień: | 304/304L |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm |
| Standard: | GB/ASTM |
Dekoracja SS304 304 Płyta ze stali nierdzewnej 6K Doskonała odporność na ciepło 2000 mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |

