Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Srebrna gładka płyta ze stali nierdzewnej 316 Odporność na korozję 0,3 mm walcowana na zimno
| Gatunek: | 316/316L |
|---|---|
| Rodzaj: | Talerz |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Słaba magnetyczna płyta ze stali nierdzewnej 316 3 mm 4 mm 6 mm Walcowana na gorąco średnia
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Silk Wysoka wytrzymałość 316 Płyta ze stali nierdzewnej Odporność na korozję 4 mm
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Gatunek: | Seria 300 |
304 SS Arkusze dekoracyjne ASTM 10mm Płyta ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300 |
| Standard: | GB |
0.3mm-120mm Szlifowane 201 Płyty ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm Do produkcji zbiorników
| Standardowy: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS itp. |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami. |
| Gęstość: | 0,3 mm-120 mm lub dostosowane |
Silk 300 Series AISI 304 Arkusz cewki ze stali nierdzewnej o grubości 0,15-6 mm
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Grubość: | 0,15-6mm |
| Szerokość: | 24-2000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej JIS BA 304 316L o szerokości 2000 mm
| Szerokość: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Długość: | 1500 mm - 6000 mm |
| Grubość: | 1 mm - 10 mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 10 mm 316 304 8k Dostosowana
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Szerokość: | 100-1500 mm |
| Grubość: | 0,1 mm-200 mm |
Blacha ze stali nierdzewnej BA 304 5mm 10mm 240 304 316l Do pojemnika
| Grubość: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 300mm-2000mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Fabrycznie bezpośrednia blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno i na gorąco 201 304 316L 310 blacha ze stali nierdzewnej
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| Grubość: | 0,1-3 mm |

