Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
904L 2205 2507 201 Płyta ze stali nierdzewnej 100 mm walcowana na zimno i lustro
| Grubość: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 300mm-2000mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Wysoka odporność na korozję Płyta ze stali nierdzewnej 316 0,1 - 200 mm Grubość 2000 mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Płyta ze stali nierdzewnej 3 mm dla itp. Długość 1 - 6 m lub zgodnie z wymaganiami
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
Aerospace Use 316 SS Plate 3 - 2000mm Szerokość 1 - 6m Długość
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
ASTM Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 324 316 do sprzętu kuchennego
| Szerokość: | 50mm-2000mm |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 mm-16 mm |
| Tolerancja: | ±1% |
Przemysłowa płyta ze stali nierdzewnej 201 o grubości 6 mm 2 mm 10 mm
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej 10 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 200-2000mm |
| Grubość: | 0,3 mm-10 mm |
3mm polerowany pręt okrągły ze stali nierdzewnej do sprzętu
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Numer modelu: | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej |
| Długość: | 3000mm-12000mm lub zgodnie z wymaganiami |
Dekoracyjna taśma metalowa ze stali nierdzewnej DC01 DC02 DC03 DC04 DC05
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Szerokość: | 10-600mm |
| Długość: | Jako twoje wymaganie |
Rury bez szwu ze stali nierdzewnej AISI 420 430 SS 410 Rury bez szwu
| Gatunek: | seria 400 |
|---|---|
| Grubość: | 0,4 - 30 mm |
| OD: | 6 - 600mm |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej AISI 201 2B Bezszwowa okrągła rura
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Długość: | ≤12000mm lub na życzenie klienta |
| Grubość: | 0,05mm-20mm |

