Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 201 ISO 9001
| Gatunek: | 201 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,1-20 mm lub jako wymaganie |
Walcowana na zimno polerowana blacha ze stali nierdzewnej 316 316l 15mm 20mm grubości
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0.15mm-18mm |
Płyta ze stali nierdzewnej 316L 316 Grubość 0,1 mm-200 mm do panelu ściennego
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,1-200 mm |
Dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej o grubości 0,5 mm 201 Walcowana na zimno Walcowana na gorąco
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,2 mm-600 mm |
Rura ze stali nierdzewnej 316 Przemysłowa spawana rura okrągła ze stali ASTM A312
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,1-200mm |
Silk Walcowana na gorąco AISI ASTM 4-150mm Rura ze stali nierdzewnej 316 316L
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 6mm-2500mm (3/8"-100") |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej 15 mm SS201 12 cali 2B 2D BA 2BA Wykończenie
| Nazwa: | 12-calowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Gatunek: | Seria 300 |
Elastyczne bezszwowe rury SS Spawane 310S 316 5-calowa rura ze stali nierdzewnej
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Średnica zewnętrzna: | 15mm-100mm |
Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 316 Gładka powierzchnia 2B 20 mm
| gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | GB/JIS |
| Grubość: | 0,1-3 mm |
Powierzchnia gładka blacha ze stali nierdzewnej 316 o grubości 2 mm walcowana na zimno
| Materiał: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | GB/JIS/ASTM |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, chiny |

