Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 ] mecz 295 produkty.
Odporność na korozję Kwadratowa rura ze stali nierdzewnej Mocna gładka powierzchnia 6 mm walcowana na gorąco
| gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Rodzaj: | rura |
| Tolerancja: | ±1% |
Prosta, jasna, walcowana na gorąco okrągła rura ze stali nierdzewnej, wyżarzana 1/8 "1/4" "1/2" gruba 316
| gatunek: | 316/316L |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągła rura |
| Aplikacja: | system rurociągów inżynieryjnych / wodociągowych |
Słaba magnetyczna płyta ze stali nierdzewnej 316 3 mm 4 mm 6 mm Walcowana na gorąco średnia
| Gatunek: | 316 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Gładka powierzchnia Blacha ze stali nierdzewnej 316 Wysoka wytrzymałość 6 mm 8 mm Walcowana na gorąco
| Gatunek stali: | 316 |
|---|---|
| Standard: | JIS ASTM ASME EN |
| Kolor: | Standardowy kolor RAL |
Silk Wysoka wytrzymałość 316 Płyta ze stali nierdzewnej Odporność na korozję 4 mm
| Miejsce pochodzenia: | Jiang Su, Chiny |
|---|---|
| Standard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Gatunek: | Seria 300 |
Srebrna gładka płyta ze stali nierdzewnej 316 Odporność na korozję 0,3 mm walcowana na zimno
| Gatunek: | 316/316L |
|---|---|
| Rodzaj: | Talerz |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB |
1050 430 201 Potrójny okrągły talerz ze stali nierdzewnej 8 mm do naczyń kuchennych
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 4mm-8mm |
Arkusz JIS 201 Płyta ze stali nierdzewnej 200 mm Polerowanie lustrzane 2500 mm
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Grubość: | 3-200mm |
| Długość: | 6000-12000 mm |
201 316l zimno walcowana cebula ze stali nierdzewnej 2000 mm 8K
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
300 400 serii zimno walcowane cewki ze stali nierdzewnej 3 mm
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź szczeliny / Krawędź frezu |
| Materiał: | Stal nierdzewna |

