Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
201 316 Blacha ze stali nierdzewnej z lustrzaną powierzchnią 100 mm 0,1 mm
| Nazwa produktu: | Cewka / taśma / rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Przedmiot: | Płyta ze stali nierdzewnej ASTM 316 |
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
ASTM A240 316 Płyta ze stali nierdzewnej 316H 316S SS Blacha lustrzana wykończona
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
700mm-2000mm Odporna na korozję płyta stalowa 304 Stal nierdzewna 2B Wykończenie
| Długość: | 6/9/12m |
|---|---|
| Szerokość: | 700mm-2000mm |
| Grubość: | 2mm-50mm, 3.0mm-200mm |
Płyta ze stali nierdzewnej Super Duplex walcowana na zimno 304 316 316L
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Typ: | Płyta |
| Grubość: | Cold rolled:0.3-3.0mm; Walcowane na zimno: 0,3-3,0 mm; Hot rolled:3.0-120mm |
Silk 304 Blacha ze stali nierdzewnej Rolka nr 1 nr 3 nr 4 Powierzchnia
| Rodzaj: | Blacha / płyta / cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Stopień:: | 304 |
| Szerokość: | 600~2500mm lub wymagania klienta |
ASTM Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 2B Wykończenie lustrzane SS Arkusz 316
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Wykończenie lustrzane Arkusz SS 304 ASTM A240 Płyta ze stali nierdzewnej 316L
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304, 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
201 304 Blacha ze stali nierdzewnej 5mm NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 Powierzchnia
| Gatunek: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,25 mm-180 mm |
2b Ba 316 Płyta ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| Nazwa: | Blacha ze stali nierdzewnej AISI 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm lub jako wymaganie |
| Długość: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm lub jako wymaganie |
2000mm 304 201 Płyta ze stali nierdzewnej 200mm Dekoracja sufitu z tektury falistej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |

