Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Jasna powierzchnia 304 Grubość blachy ze stali nierdzewnej 2 mm Gładka 1000 mm
| Stopień: | seria 300 |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Silk |
| Tolerancja: | ±1% |
ASTM AISI 304 Płyta ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm-25 mm do dekoracji ścian
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Gładka powierzchnia 304 Płyta ze stali nierdzewnej Walcowana na zimno 2 mm Grubość 1500 mm
| Materiał: | 304L |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | SEN YI LU |
Dekoracja konstrukcyjna Płyta ze stali nierdzewnej 304L Dobra odporność na ciepło BA 8K 25 mm
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Elongation: | 40% |
BA Gładka taśma ze stali nierdzewnej Odporność na korozję 100 mm Walcowana na zimno 304
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM/JIS |
| Stopień: | 304 |
Płyta ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 304L 0,1 - 3 mm Walcowana na zimno 2000 mm
| Yield Strength: | 205 |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Płyta ze stali nierdzewnej SUS304 1500 * 6000 mm do architektury
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 100mm-12000mm |
Płyta ze stali nierdzewnej klasy spożywczej 304 o średniej grubości 1500 mm, walcowana na gorąco, odporna na korozję
| Stopień: | 304/304L |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Silk |
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu |
ASME AS240 316 Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 Blacha
| Nazwa produktu: | Cewka / taśma / rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Przedmiot: | Płyta ze stali nierdzewnej ASTM 316 |
| Stopień: | Seria 300, Seria 200, 201 202 304 |
304 316 316L 201 Płyta ze stali nierdzewnej 2205 2507 Płyta S31803
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Gatunek: | Seria 300, seria 200, 201,202,304 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |

