Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ 304 stainless steel plate ] mecz 268 produkty.
Niestandardowa płyta ze stali nierdzewnej 316 Walcowana na gorąco 3/4/6 mm Grubość 2000 mm
| Materiał: | 304 |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Grubość: | 3-100 mm lub zgodnie z życzeniem klienta |
Wysoka odporność na korozję Płyta ze stali nierdzewnej 316 0,1 - 200 mm Grubość 2000 mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Płyta ze stali nierdzewnej 3 mm dla itp. Długość 1 - 6 m lub zgodnie z wymaganiami
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
DIN EN 316 Płyta ze stali nierdzewnej 0,3 mm wyżarzona antykorozyjnie
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
|---|---|
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
| Standard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, EN |
Płyta ze stali nierdzewnej Silk 316L 316 o grubości 10 mm Dobra jasność
| Nazwa produktu: | Blacha ze stali nierdzewnej 10 mm |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300, seria 200, 304 316 |
| Szerokość: | 600-2000 mm, 1 m, 2 m, 2,5 m, 1,8 m |
2D 2B 6K 8K 304 Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm - 25 mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
Budowanie blachy ze stali nierdzewnej 304L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,01 ~ 200 mm |
4mm 6mm 8mm 10mm Gruba płyta ze stali nierdzewnej 304 316 Płyta SS310
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 1000-2000 mm |
4 mm 6 mm 304 Blacha ze stali nierdzewnej walcowana na zimno o grubości 0,3 mm-30 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Zanurzona na zimno płyta ze stali nierdzewnej 201 Powierzchnia 8k 1500 * 2000 Regularny rozmiar
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |

