Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ welded stainless steel pipe ] mecz 198 produkty.
Dekoracyjna blacha ze stali nierdzewnej AISI 316 walcowana na zimno / walcowana na gorąco
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Standard: | GB |
| gatunek: | Seria 300 |
304 SS Arkusze dekoracyjne ASTM 10mm Płyta ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Silk |
|---|---|
| Stopień: | Seria 300 |
| Standard: | GB |
Silk SS 304 Arkusz 2B BA Płyta ze szczotkowanej stali nierdzewnej GB
| Stopień: | 304 |
|---|---|
| Standard: | GB |
| Grubość: | ≤4 mm |
Blachy ze stali nierdzewnej 316 polerowane na lustro Walcowane na zimno 0,1 mm 600 mm
| gatunek: | 316 |
|---|---|
| Standard: | GB/ASTM |
| Grubość: | 0,1-3 mm |
201 304 Lustra 316 Płyta ze stali nierdzewnej 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Standard: | GB/ASTM |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-3 mm |
| Długość: | 1-9m lub na życzenie klienta |
Płyta ze stali nierdzewnej 10 mm 316 304 8k Dostosowana
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Szerokość: | 100-1500 mm |
| Grubość: | 0,1 mm-200 mm |
1050 430 201 Potrójny okrągły talerz ze stali nierdzewnej 8 mm do naczyń kuchennych
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość: | 4mm-8mm |
Blacha ze stali nierdzewnej Tisco Inox Inoxidable 201 202 430 321 310S 4X8 Ft 1500mm
| Grubość: | 0,3-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Szerokość: | 10-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość: | 2000-3000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
HL 410 430 201 Blachy ze stali nierdzewnej Blachy walcowane na zimno 1500 mm 200 serii
| Stopień: | Seria 200 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 10-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płyta ze stali nierdzewnej AISI 304 ASTM 2B BA Wykończenie o grubości 0,1-200 mm
| Długość: | 2500mm -6000mm dowolny rozmiar |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Grubość: | 0,1-200 mm |

