Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ welded stainless steel pipe ] mecz 198 produkty.
304L 316 316L 316Ti 321 Płyta ze stali nierdzewnej Odporność na ciepło
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Długość: | 2438 mm lub dostosowane |
| Szerokość: | 1219 mm lub dostosowane |
Dostosowana blacha ze stali nierdzewnej ASTM 201 2B SS 304 Plate
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| grubość: | jak sobie życzysz |
| Szerokość: | 100-1250mm |
Taśma ze stali nierdzewnej ASTM 410 3 mm 2 mm 1 mm 0,3 mm 0,2 mm grubości
| Gatunek: | 410 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Szerokość: | 100mm-2500mm lub na żądanie |
Walcowana na gorąco cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 201 ISO 9001
| Gatunek: | 201 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,1-20 mm lub jako wymaganie |
Winda Dekoracyjna płyta ze stali nierdzewnej SUS 201 2B Wykończenie z blachy
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Grubość: | 0,3-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość: | 10-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Budowanie blachy ze stali nierdzewnej 304L Walcowana na zimno blacha ze stali nierdzewnej 304
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość: | 0,01 ~ 200 mm |
Arkusze i płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno / na gorąco 500 mm-2000 mm
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Konstrukcja Płyta ze stali nierdzewnej 304 o grubości 3 mm ASTM DIN GB JIS EN AISI
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| grubość: | 0,3-120 mm |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Płyty metalowe ze stali nierdzewnej SS304/316L 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2 mm Arkusz SS 8K HL
| Stopień: | Seria 300 |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6 m lub zgodnie z wymaganiami |
Zanurzona na zimno płyta ze stali nierdzewnej 201 Powierzchnia 8k 1500 * 2000 Regularny rozmiar
| Gatunek: | Seria 200 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1-6m lub zgodnie z wymaganiami |

