Wszystkie produkty
-
Płyta ze stali nierdzewnej 304
-
Płyta ze stali nierdzewnej 316
-
Płyta ze stali nierdzewnej 201
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na gorąco
-
Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno
-
Spawana rura stalowa
-
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt ze stali nierdzewnej
-
Metalowa taśma ze stali nierdzewnej
-
Okrągły pręt aluminiowy
-
Aluminiowa wlewka metalowa
-
Blacha aluminiowa
-
Soe MinPłyta ze stali nierdzewnej 304 zakupiona w Państwa firmie przeszła różne testy właściwości fizycznych i chemicznych naszych klientów końcowych i całkowicie spełnia nasze wymagania. Wierzymy, że wkrótce znów będziemy współpracować.
Osoba kontaktowa :
Felicia Zhou
WhatsApp :
+8617873657316
słowa kluczowe [ platte des edelstahl 304 ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "platte des edelstahl 304" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Elastyczna płyta ze stali nierdzewnej ASTM 304 2B Arkusz wykończeniowy do budowy
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Standard | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Tolerancja | ±1% |
| Szerokość | 1000-2000 mm |
201 304 Blacha ze stali nierdzewnej 5mm NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 Powierzchnia
| Gatunek | Seria 300 |
|---|---|
| Standard | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość | 0,25 mm-180 mm |
| Szerokość | 100mm-2500mm lub na żądanie |
1.0mm gruby półtwardy 304 cewka ze stali nierdzewnej NR 1 NR 3 NR 4
| Gatunek | Seria 300 |
|---|---|
| Długość | jako wymagania klienta. |
| Szerokość | 3 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 0,1 mm-3 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Silk 201 304 410 430 904l Cewka ze stali nierdzewnej 2B Wykończenie cewki SS304
| Gatunek | Seria 200/300/400 |
|---|---|
| Grubość | 0,3-3,0 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość | 3 mm-2000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Tolerancja | ±1% |
Metal 201 Blacha ze stali nierdzewnej Płyta SS 0,3 mm 1 mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Stopień | Seria 200 |
|---|---|
| Standard | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość | 0,25 mm-180 mm |
| Szerokość | 100 mm-2500 mm lub na żądanie |
Walcowana na gorąco blacha ze stali nierdzewnej 201 430 410 202 304 180 mm
| Stopień | Seria 200 |
|---|---|
| Standard | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość | 0,25 mm-180 mm |
| Szerokość | 100 mm-2500 mm lub na żądanie |
2B Finish 201 Blacha ze stali nierdzewnej 202 430 Metal 10 mm do budowy
| Stopień | Seria 300 |
|---|---|
| Standard | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Grubość | 0,25 mm-180 mm |
| Szerokość | 100 mm-2500 mm lub na żądanie |
BA Cewka ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304 Błyszcząca powierzchnia do dekoracji
| Gatunek | Seria 300 |
|---|---|
| Szerokość | 1000-2000mm |
| Grubość | 0,1-3 mm lub jako wymóg |
| Długość | jako wymagania klienta. |

